Salı , 5 Ocak 2016

ev » Tüm Yazılar » A Milliler Almanya ile karşılaşıyor
249 kez görüntülendi

A Milliler Almanya ile karşılaşıyor

Ağustos 23, 2015 8:33 am Kategori: Tüm Yazılar, Basketbol Haberleri, Milli Takımlar, Erkekler, Manşet Yorum bırakın A+ / A-

12 Dev Adam’ın Rakibi: Almanya

Ağu 23, 2015
Super Cup’ta mücadele eden A Milli Takımımız, turnuvanın son gününde ev sahibi Almanya ile karşılaşacak.

Almanya’nın Hamburg şehrinde düzenlenen Super Cup’ta mücadele eden A Milli Takımımız, turnuvanın son gününde ev sahibi Almanya ile karşılaşacak.

Ay Yıldızlı ekibimiz ile Almanya arasında oynanacak mücadele bugün TSİ 16:00’da başlayacak ve NTV Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

A Milli Takımımız hazırlık turnuvasının ilk gününde Polonya’ya 83-73 mağlup olmuştu. İkinci gün ise Letonya’ya son saniye basketi ile 81-79 yenilen Milliler, ev sahibi Almanya karşısında galibiyet arayacak.

Milli Takımımız Super Cup’ın ardından 27-29 Ağustos tarihleri arasında Yunanistan’da düzenlenecek bir hazırlık turnuvasına katılacak. 12 Dev Adam Atina’da ev sahibi Yunanistan’ın yanı sıra Litvanya ve Hollanda ile karşılaşacak.

A Milliler Almanya ile karşılaşıyor Reviewed by on . 12 Dev Adam'ın Rakibi: Almanya Ağu 23, 2015 Super Cup’ta mücadele eden A Milli Takımımız, turnuvanın son gününde ev sahibi Almanya ile karşılaşacak. Almanya’nın 12 Dev Adam'ın Rakibi: Almanya Ağu 23, 2015 Super Cup’ta mücadele eden A Milli Takımımız, turnuvanın son gününde ev sahibi Almanya ile karşılaşacak. Almanya’nın Rating: 0

Yorum Yapın

Sizslogged $ $ s yorum yollamak içinolmalıdır.

scroll to top