Salı , 5 Ocak 2016

ev » Basketbol Haberleri » FLAŞ: İkinci ligden başlayacaklar!!!
1.003 kez görüntülendi

FLAŞ: İkinci ligden başlayacaklar!!!

 

montepaschi-siena-ya-vergi-soku-6004975_o

Montepaschi Siena başkanı Ferdinando Minucc Mayıs ayında oyunculara elden para verip vergi kaçırmak suçundan dolayı tutuklanmıştı.

Yapılan araştırmalar sonucu Eurolig ve İtalya Ligi yönetimi önümüzdeki sezon Siena takımını müsabakalardan men edeceklerini açıkladılar. Son yıllarda Avrupa’nın en istikrarlı takımlarından biri olan Siena bu kararla önümüzdeki sezona yeni bir kadro ve yönetimle İtalya İkinci Liginden başlayacak.

Bu kararla beraber Eurolig yönetimi Siena’dan boşalan A lisansı için önümüzdeki sezon wild-card ile bir takım davet edecek organizasyona.

Siena İtalya Liginde 7 sezondur üst üste şampiyon oluyordu ve şuanda final serisinde EA7 Milano karşısında 1-0 geridelerdi.

 

FERSU YAHYABEYOĞLU

fersu77@yahoo.com/twitter:@fdy77

 

FLAŞ: İkinci ligden başlayacaklar!!! Reviewed by on .   Montepaschi Siena başkanı Ferdinando Minucc Mayıs ayında oyunculara elden para verip vergi kaçırmak suçundan dolayı tutuklanmıştı. Yapılan araştırmalar s   Montepaschi Siena başkanı Ferdinando Minucc Mayıs ayında oyunculara elden para verip vergi kaçırmak suçundan dolayı tutuklanmıştı. Yapılan araştırmalar s Rating:
scroll to top